Ψηφοδέλτιο Προοδευτικών Οικονομολόγων Ελλάδος και συνεργαζόμενων σχημάτων για τις επικείμενες εκλογές του Οικονομικού Επιμελητηρίου Ελλάδος | Περιφερειακά τμήματα.

3ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  1. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΔΟΜΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΜΑΡΚΟΒΙΤΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  6. ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΣΚΟΥΜΠΕΡΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΤΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΗ

5ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΞΑΡΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

  1. ΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
  2. ΒΑΡΖΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝΑ
  3. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  4. ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΡΟΒΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  10. ΧΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

9 ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. ΑΓΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  2. ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  3. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  4. ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  5. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

10ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

  1. ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΔΑΠΟΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΤΣΑΠΑΡΕΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΦΛΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΨΕΙΜΑΔΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΕΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  4. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  7. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΜΗΝΑ – ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΠΕΠΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
    10.ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

7ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  1. ΑΓΟΡΑΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ (ΗΡΩ) ΤΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  3. ΒΑΣΔΕΚΗ -ΓΚΟΥΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  4. ΚΑΦΦΕΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
  6. ΜΙΓΔΑΝΗ ΚΛΕΟΜΕΝΙΑ ( ΜΕΝΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΣΙΑΚΑΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ
    10.ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

13ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

  1. ΚΑΝΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΠΟΥΡΛΙΟΥΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

1ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ
  2. ΔΑΛΑΜΠΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΑΛΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΛΙΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΛΟΥΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
  7. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  8. ΜΗΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  9. ΣΕΡΙΦ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΙΛΜΗ
  10. ΧΩΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

11ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

  1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

  1. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

15o ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

  1. ΒΙΤΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ
  2. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΜΑΡΓΙΟΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16ο ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ ΙΟΝΙΟΥ

  1. ΚΑΡΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΛΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΠΑΣΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  5. ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ
  6. ΠΑΓΙΑΤΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ – ΒΕΝΙΑΜΙΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΡΕΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
  8. ΣΑΒΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  9. ΣΚΕΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ