Ψηφοδέλτιο Προοδευτικών Οικονομολόγων Ελλάδος για τις επικείμενες εκλογές του Οικονομικού Επιμελητηρίου

1o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ)

  1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΗ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
  7. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΑΣΗΜΑKAΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  10. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  12. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  13. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  15. ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  16. ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  17. ΓΙΑΛΕΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΓΚΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  20. ΓΚΟΛΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  21. ΓΚΟΜΟΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  22. ΔΑΒΑΝΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
  23. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΥΛΑ (ΡΟΔΗ) ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  24. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  25. ΕΛ ΚΟΥΡΗ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΙΛΛΙΑΜ
  26. ΕΞΑΡΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  27. ΖΑΜΠΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  28. ΖΗΜΟΖΙΩΓΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  29. ΖΥΓΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡΑ
  30. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  31. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  32. ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  33. ΚΑΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  34. ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  36. ΚΑΜΖΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  37. ΚΑΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ
  38. ΚΑΠΟΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  40. ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  41. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  42. ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  43. ΚΑΡΑΜΠΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
  44. ΚΑΡΑΠΑΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  45. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  46. ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  47. ΚΛΕΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  48. ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  49. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  50. ΚΟΥΚΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΡΙΕΖΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΛΙΑΣΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  5. ΛΙΝΤΖΕΡΑΚΟΥ ΣΙΜΟΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  7. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
  9. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ)ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ
  11. ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  14. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΜΠΑΡΚΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΡΗΓΑ
  17. ΜΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  19. ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  20. ΜΥΓΔΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  21. ΝΑΓΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΥΘΑΓΟΡΑ
  22. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  24. ΞΕΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  25. ΠΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  26. ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΕΛΛΥ) ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  29. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΤΙΝΤΙ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  30. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  32. ΠΟΣΒΕΚ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΙΟΧΑΝ
  33. ΠΟΥΤΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
  34. ΡΑΝΤΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  35. ΣΑΚΙΣΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  36. ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  37. ΣΙΜΩΝΕΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  38. ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  39. ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  40. ΤΖΙΒΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΤΟΥ ΘΕΡΑΠΩΝ
  41. ΤΖΩΡΑΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥ ΦΑΙΔΩΝ
  42. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  43. ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  44. ΤΣΙΑΠΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
  45. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  46. ΤΣΟΥΠΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  47. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  48. ΦΡΟΥΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  49. ΦΥΤΡΟΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΜΣΩΝ
  50. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΝΤΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΝΟΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  2. ΒΕΛΙΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΔΑΝΑΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΓΙΑΟΥΠΙ ΑΡΝΟΛΤ ΤΟΥ ΓΙΑΝΑΚ
  5. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΚΑΛΥΒΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΚΑΡΑΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΥ ΔΟΜΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  10. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Τ ΟΥ ΘΩΜΑ
  11. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΣΗΛΙΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΜΑΡΚΟΒΙΤΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  13. ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  14. ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  15. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  16. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
  18. ΣΚΟΥΜΠΕΡΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΤΖΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΗ

3o ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ (ΥΠΟΛΟΙΠΗΣ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ)

  1. ΑΓΑΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ)
  2. ΑΛΕΞΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  3. ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΗΛΕΙΑΣ)
  4. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΟΣΧΟΥ (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
  5. ΑΣΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  6. ΒΑΡΖΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΒΥΡΩΝ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  7. ΒΙΤΩΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΟΥ (Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ)
  8. ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΥ (Π.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
  9. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  10. ΓΚΟΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  11. ΖΕΡΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ)
  12. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ (ΧΡΟΝΗΣ) ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  13. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  14. ΚΑΛΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
  15. ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε.
    ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  16. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε ΙΚΑΡΙΑΣ)
  17. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  18. ΚΑΡΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
  19. ΚΕΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Π.Ε. ΚΑΒΑΛΑΣ)
  20. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  21. ΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Π.Ε. ΦΩΚΙΔΑΣ)
  22. ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε.ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)
  23. ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Π.Ε.
    ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
  24. ΛΑΜΠΡΑΚ ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  25. ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
  26. ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ)
  27. ΛΟΥΤΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
  28. ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΟΥ (Π.Ε. ΕΒΡΟΥ)
  29. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  30. ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  31. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  32. ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΧΙΟΥ)
  33. ΜΠΑΛΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
  34. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
  35. ΜΠΑΣΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Π.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΥ)
  36. ΜΠΛΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ)
  37. ΜΠΟΥΡΛΙΟΥΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε.ΛΗΜΝΟΥ)
  38. ΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ (ΑΙΜΙΛΙΟΣ) ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (Π.Ε.
    ΛΑΡΙΣΑΣ)
  39. ΝΤΑΦΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Π.Ε. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ)
  40. ΞΑΡΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  41. ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  42. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  43. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ)
  44. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (Π.Ε. ΧΙΟΥ)
  46. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Π.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
  47. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ)
  48. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Π.Ε. ΕΥΒΟΙΑΣ)
  49. ΠΑΠΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ (Π.Ε. ΛΑΜΙΑΣ)
  50. ΠΑΠΠΑΣ ΜΥΛΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ)
  51. ΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  52. ΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  53. ΡΕΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Π.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
  54. ΡΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  55. ΡΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ)
  56. ΡΟΒΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΑΡΤΑΣ)
  57. ΣΑΜΣΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΔΡΑΜΑΣ)
  58. ΣΕΡΙΦ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΙΛΜΗ (Π.Ε. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
  59. ΣΚΟΡΔΙΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ (Π.Ε. ΚΥΚΛΑΔΩΝ)
  60. ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  61. ΣΟΡΤΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΑΣΑΝ (Π.Ε. ΡΟΔΟΠΗΣ)
  62. ΣΠΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ (Π.Ε. ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ)
  63. ΣΠΙΘΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (Π.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
  64. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ)
  65. ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ (Π.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ)
  66. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΣΑΜΟΥ)
  67. ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ)
  68. ΤΖΙΒΓΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  69. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  70. ΤΣΑΡΚΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ)
  71. ΤΣΙΑΚΑΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗ (Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
  72. ΤΣΙΓΓΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ)
  73. ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ (Π.Ε. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
  74. ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Π.Ε. ΧΑΝΙΩΝ)
  75. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΑΡΚΑΔΙΑΣ)
  76. ΤΣΟΥΛΟΥΦΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ)
  77. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Π.Ε. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
  78. ΦΛΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Π.Ε. ΑΧΑΙΑΣ)
  79. ΧΑΒΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Π.Ε. ΑΡΤΑ)